Visitors

http://www.geovisites.com/pt/directory/artes_artes-plasticas.php

27 Ağustos 2015 Perşembe

Bi'Kere Mizah Dergisi'nin 8. Sayısı Çıktı...

Kapak çalışmasını benim yaptığım ve tam sayfa köşemin yer aldığı, 15 günde bir yayınlanan Bi'Kere mizah dergisinin 8. sayısı yarın okurlarıyla buluşuyor.
Bu sayıda: Hayranlık uyandıran yeteneği ve enerjisiyle, Kolpaçino Bomba ve GDO Karakedi filmlerinde rol alan, 24 Eylül'de sinemalarda vizyona girecek olan Adana İşi filmi ile kariyerine devam eden, dizi ve Türk sinemasının oyuncularından Volkan Başaran'la hayat dolu bir söyleşi var. Ayrıca derginin yazarlarından yılların mizah yazarı ve aynı zamanda şair İbrahim Ormancı ile söyleşi de yeni sayıda okunabilir. Uzman Klinik Psikolog Murat Karanfil Sorun bende değil, Eşimde isimli makalesiyle dergideki yerini aldı.
Yazılarıyla Ahmet Zeki Yeşil, İbrahim Ormancı, Metin Savaş, Mustafa Kuvancı, Naci Yengin, Caner Kaya, Akın Yenilmezel yer alıyor.
Saadet Demir Yalçın “Ne Çizse Yeridir”, Cemil Açıkkol mizah sayfasının yanı sıra “Öğrenci Evi” karakteri ile, Murat Yılmaz mizah sayfası ve “Sinirli Hilmi” karakteri ile yer alıyor. Yaşar Fırat “Gözlük”, Kubilay Bayar “Kubik Çizgiler”, Tolga Kılıç “Kafasına Göre” isimli köşelerinde karikatürleriyle dergiye renk katıyor.
Güncel karikatürleriyle Mustafa Yıldız “Olaylara Çizgili Bakış” sayfasında değerlendiriyor. Egemen Güvenışık, Okan Nasuhoğlu, Doğan Devrim Akıncı, Sencer Şen, Uğur Çuhacı, Mehmet Ali Has isimleri köşelerinde, Üstay Herdem “Şuayip Ş.” Karakteriyle yer alıyor. Curcuna sayfasında Keziban Özkol, Doğukan Özev, İlayda Turan, Rümeysa Yaşar, Gizem Aydın, İskender ve Kadir Çinkil isimleri dikkat çekiyor..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder